30 marca zakończono sezon 2013/2014 Wolsztyńskich Spotkań przy KOPIE
2014-03-31 21:42:41

Tradycyjnie już sezon zakończył się VIII otwartymi mistrzostwami powiatu Wolsztyńskiego w „KOPA” pod patronatem Starosty Wolsztyńskiego Ryszarda Kurpa. W mistrzostwach udział wzięło 124 zawodników w tym jedna kobieta. Mistrzem powiatu na rok 2014 został Benedykt Jędrzychowski  z Górska. Następne miejsca zajęli Marek Sołtysik z Grójca Małego, Zbigniew Ratajczak z Wolsztyna oraz Szymon Bartkowiak z Stefanowa. Dla najlepszych 8 zawodników nagrody, dyplomy oraz dla najlepszej czwórki puchary wręczył Starosta Wolsztyński.

W całym sezonie 2013/2014 czyli w 5 turniejach sklasyfikowanych było ogółem 156 graczy z czego 108 wzięło udział we wszystkich 5 turniejach. Zwycięzcą całego sezonu został  Tomasz Maćkowiak z Łubnicy. Następne miejsca zajęli Zdzisław Koziński z Jabłonny, Zbigniew Ratajczak z Wolsztyna oraz Piotr Matysik z Niałka Wielkiego. Nagrody dla 12 najlepszych zawodników  oraz puchary dla 4 najlepszych wręczył wójt Gminy Siedlec Adam Cukier z Burmistrzem  Wolsztyna Andrzejem Rogozinskim. Fundatorami nagród byli między innymi wójt Gminy Siedlec i Przemęt oraz  Burmistrz Wolsztyna.